Начало обучения в Школе ВЕДОВСКОЙ КРАЙ

Лекции / Новости / Расписание Лекций

ВНИМАНИЕ! 9 НОЯБРЯ В 19.00 ПО КИЕВСКОМУ ВРЕМЕНИ В ОФИСЕ ЕЛЕНЫ СТЕЦЕНКО ПО АДРЕСУ Г. КИЕВ, УЛ. КОНСТАНТИНОВСКАЯ 24, НАЧИНАЕТСЯ КУРС ОБУЧЕНИЯ В ШКОЛЕ "ВЕДОВСКОЙ КРАЙ". ТЕМА ПЕРВОГО ЗАНЯТИЯ: 1. ЗНАКОМСТВО 2. ТЕМАТИКА И ПРОГРАММА ОБУЧЕНИЯ 3. УСЛОВИЯ И ОПЛАТА 4. ОСНОВЫ ЯСНОВИДЕНИЯ 5 РАЗВИТИЕ ЯСНОВИДЕНИЯ.

Свята Спаса

Новости

Щороку ми відзначаємо поспіль три свята, які з року в рік незмінно відзначаються в одні і ті ж дні. Це Спас медовий, Спас яблучний і Спас горіховий.
14 серпня починається медовий Спас, до цього дня бджоли вже доповна заповнили стільники медом, люди освячують мед і стільники з медом, також в цей день прийнято освячувати і мак, звідси й друга назва бере свій початок Маковий Спас. А ще можна і потрібно освячувати воду.