Свята Спаса » Школа Ведовской Край

» » Свята Спаса

 
 
 

Свята Спаса

Автор: Елена Алексеевна от 10-08-2015, 05:19, посмотрело: 1027

0
Щороку ми відзначаємо поспіль три свята, які з року в рік незмінно відзначаються в одні і ті ж дні. Це Спас медовий, Спас яблучний і Спас горіховий.

14 серпня починається медовий Спас, до цього дня бджоли вже доповна заповнили стільники медом, люди освячують мед і стільники з медом, також в цей день прийнято освячувати і мак, звідси й друга назва бере свій початок Маковий Спас. А ще можна і потрібно освячувати воду.

Ще з давніх часів в це свято люди готують всілякі страви, які обов'язково повинні бути з медом, це медяники, квас, і просто мед повинен обов'язково бути на столі, але не потрібно забувати про те, що медовий Спас збігається з коротким, але найсуворішим Успінським постом(перед Першою Пречистою 28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці). Тому потрібно готувати все з урахуванням посту. Пригощайте один одного стравами з медом, поділіться з бідними.

Особливу увагу так само приділялася завжди і магічним обрядам, які проводяться на медовий Спас, вони дуже дієві та і мають силу звичайно на весь рік. Велику силу мають замовляння на мак, мед і воду освячені в церкві.

Можна робити замовляння на бізнес, на любов, на вдале заміжжя, торгівлю, прихильність начальства і просування по службі. Ці та багато інших замовлянь мають величезну силу, і перш ніж людина зважиться на це, потрібно дуже добре подумати, чи дійсно це потрібно.

19 серпня настає яблучний Спас, Православний світ святкує Преображення Господнє, освячують яблука, рекомендується з першого врожаю випекти величезний яблучний пиріг! Він приверне в будинок і сім'ю удачу і благополуччя на весь рік. Так само вже можна заготовлювати лікувальні трави, вони набирають максимальної сили і лікувальних властивостей із землі, вітру, дощу і сонечка (вогню), тобто чотирьох стихій. Коли трави зібрані правильно і вчасно, заварюючи чай або лікувальний збір, крім лікувальних властивостей, відчувається навіть весь аромат літніх запахів.

Ще з  дитинства знаю, що саме в це свято практично стирається границя між потойбічним і цим світом. Маги викликають духів, роблять замовляння, немало з яких так само легко даються і звичайним людям, які не володіють якимись особливими магічними здібностями і силою.

Найбільше рекомендується робити замовляння на любов, красу, достаток і благополуччя. Це найсильніші дні в році для цих цілей, тому що вся природа мислить в одному напрямку, тварини і люди роблять запаси на зиму, облаштовують житло. Люди збирають урожай і роблять заготовки. І ні в якому разі не потрібно робити ніяких замовлянь на руйнівні дії і шкоду кому небудь, тому що цей негатив швидше за все повернеться до того, хто його породив. Потрібно мислити позитивно і бажати оточуючим нас людям добра, навіть тим, хто нам завдав яку-небудь шкоду чи образу.

Дівчата просили в яблунь про красу, щоб обличчя були чистими і рум'яними. Плели вінки на голову і обов'язково в них, крім квітів і трав, вплітали яблучне листя.

Ще на яблуках роблять вельми дієві і сильні замовляння. Так, якщо взяти освяченне яблуко, зробити на ньому замовляння на любов, і дати його з'їсти тому чи тій, кого хотілося б бачити поруч, то все має неодмінно вийти, якщо звичайно ж хтось інший вже не пригостив вашого обранця такими ж яблуками J. Тоді вже буде залежати результат від сили замовляння і того, хто робив дане замовляння.

29 числа нас чекає третій і останній Спас цьогоріч, горіховий або ще його називають Хлібний Спас.

Обов'язково потрібно освятити хліб і горішки, на столі обов'язково має бути страва з горіхами, якими так само потрібно пригостити всіх своїх рідних і близьких - це дасть благополуччя, хороші відносини і більш тісний зв'язок з рідними та близькими людьми на весь рік, які завжди прийдуть на допомогу один до одного, якщо настануть важкі часи. З давніх часів люди починали заготовляти лісові горішки, які в ті часи були одним з важливих.

Ще цього дня освячують нові колодязі і чистять старі перед зимою. Ще дуже корисно пити воду з підземних джерел, і покупатися, покупати всіх домашніх тварин, з давніх часів відомо, що вода в цей день має цілющу силу і очищує організм людини від негативних енергій як внутрішніх, так і нанесених нам зовнішніх порч. Наповнює чистою енергією і відновлює захисну ауру.

Категория: Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
Яндекс.Метрика